Тканини для крісла мішка

Як замовити колір з палітри?

Варіант 1

“Привіт, хочу замовити крісло з кольором №…”

Варіант 2

“Хочу замовити, колір №…”

Оксфорд

Вологостійкий і в той же час щільні матеріал. Дана тканина, як правило, найчастіше використовується при пошитті безкаркасних меблів, призначеної для використання в офісі або на вулиці. Безкаркасні меблі і крісла-мішки, виготовлені з тканини «Оксфорд», можна з легкістю почистити самостійно. Така тканина не вбирає і не збирає на собі бруд, легко піддається очищенню. Вам не доведеться хвилюватися за крісло мішок з тканини «Оксфорд», залишене у дворі будинку, адже тканина не боїться води. Якщо ж крісло-мішок все-таки потрапить під дощ, то швидко висохне і відновить первісний вигляд.

Палітра кольорів Оксфрод

При замовленні кольору з розширеної палітри вартість товару буде збільшено на 7,09% від актуальної ціни на сайті

Наприклад: Вартість товару з базової палітри- 1000 грн; Вартість товару з розширеної палітри – 1076 грн

Як вирахувати ціну самостійно? – Вартість товару помножити на 1,076

Не зрозуміло? – Зверніться до нас, ми все для Вас прорахуємо

Рогожка

Меблева тканина рогожка – приємна на дотик, відмінно тримає форму виробу протягом усього періоду її експлуатації, не линяє і не вигоряє. Легка в догляді. За технічними характеристиками тканина не поступається своїм аналогам, витримуючи велику кількість циклів на стирання. Ми особливо рекомендуємо рогожку для квартири. Ця тканина представлена ​​у нас в різноманітних колірних рішеннях, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру.

Палітра кольорів Рогожка

При замовленні кольору з розширеної палітри вартість товару буде збільшено на 9,03% від актуальної ціни на сайті

Наприклад: Вартість товару з базової палітри- 1000 грн; Вартість товару з розширеної палітри – 1099 грн (копійки округлено)

Як вирахувати ціну самостійно? – Вартість товару помножити на 1,099

Не зрозуміло? – Зверніться до нас, ми все для Вас прорахуємо

Эко шкіра

Високоякісна еко-шкіра з легким глянцевим покриттям. Цей меблевий матеріал відрізняється м’якістю і приємними тактильними якостями. Завдяки своїм властивостям, він з легкістю переносить багаторазові вигини, тертя і подряпини. Еко-шкіра не боїться впливу на неї ультрафіолетових променів, холодів і різких перепадів температур. Ефект «дихаючої» шкіри забезпечує спеціальне поліуретанове покриття, яке відштовхує вологу, але в той же час пропускає повітря.

Палітра кольорів Еко шкіра

Велюр

Меблева тканина,надзвичайно приємна на дотик. Колір гарно переливається на сонці, але тканина досить ніжна і вибаглива. Лише ручне прання, температура води до 40 ℃. Прати без віджимання. Гладити при температурі до 110 ℃.

Палітра кольорів Велюр

При замовленні кольору з розширеної палітри вартість товару буде збільшено на 3,92% від актуальної ціни на сайті

Наприклад: Вартість товару з базової палітри- 1000 грн; Вартість товару з розширеної палітри – 1040 грн (копійки округлено)

Як вирахувати ціну самостійно? – Вартість товару помножити на 1,04

Не зрозуміло? – Зверніться до нас, ми все для Вас прорахуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 + seven =